Skip to main content
Genel

Avukat Sitesi veya Arubulucu Sitesi Siparişi Nasıl Verebilirim?

By 24 Şubat 2019Ağustos 9th, 2021No Comments

Sitemizden bir Avukat veya Arabulucu İnternet sitesi siparişi vermek, bir dakikadan daha kısa süren ve oldukça basit bir işlemdir. Türkiye’de ilk ve tek bizde olan Akıllı Sipariş Formu ile; İnternet sitesi siparişinizi detaylı bir şekilde verebilir, istediğiniz ekstra özellikleri seçebilir ve tüm fiyatları anlık olarak görebilirsiniz. Üstelik yapacağınız seçimlere göre sonraki adımlar yapay zeka sayesinde otomatik olarak şekillenecek.

İşlemi nasıl gerçekleştirebileceğinizi adım adım bu rehberimizden görebileceksiniz. Gelin sitenizin siparişini birlikte verelim.

Not : Ekran görüntülerini 3 yıl önce aldığımız için, fiyatlarda güncelleme yapmak zorunda kaldık. Güncel fiyatlarımızı sipariş formunu doldururken görüntüleyebilirsiniz.

 

ADIM 1 – Tasarım Seçimi

Çok sayıda farklı ve her zevke hitap eden tasarım örneklerimiz mevcut. Sipariş vermenin ilk adımı da, hazırladığımız bu tasarımlardan birini seçmek. Tasarım seçmek için menüde yer alan Tasarım Seçin linkine tıklayınız.

Avukat Sitesi yada Arubulucu Sitesi Siparişi

 

Açılan sayfada tanıtım bölümünden Tasarım Seçmek İçin Tıklayınız butonuna tıklıyoruz.

Avukat Sitesi yada Arubulucu Sitesi Siparişi

 

Sizler için hazırladığımız çok sayıda tasarım örneğini inceleyebileceğiniz sayfaya ulaştınız. Bu sayfadan;

  • Tasarımların ana sayfa resimlerini inceleyebilir
  • Dilediğiniz tasarımın resmine tıklayarak örnek tasarım sitesini inceleyebilir
  • Tasarımların kısa açıklamalarına göz gezdirebilir
  • Tasarımların fiyatlarına bakabilirsiniz.

Örneğin Avukat Sitesi Tasarımı 2 resmine tıkladınız ve örnek tasarım sitesini inceleyip beğendiniz. Avukat Sitesi Tasarım 2’yi sipariş edeceğinizi varsayarak işleme devam edelim. Herhangi bir sepete ekle veya buna benzer bir şey yapmanıza gerek yok. Sadece beğendiğiniz tasarımın numarasını aklınızda tuttunuz.

Avukat Sitesi yada Arubulucu Sitesi Siparişi

 

Tasarım Seçin sayfasının altında yer alana Şipariş Ver butonuna tıklayınız.

Avukat Sitesi yada Arubulucu Sitesi Siparişi

 

 

ADIM 2 – Sipariş Vermek

Avukat Sitesi veya Arubulucu Sitesi siparişi verebilmeniz için, sizler için Türkiye’nin en kolay site sipariş formunu hazırladık. Akıllı Sipariş Formu’nu kullanarak çok kısa bir sürede sipariş vermek için BAŞLA butonuna tıklıyoruz.

Avukat Sitesi yada Arubulucu Sitesi Siparişi

 

Akıllı Sipariş Formu’nun ilk sorunu “Alan Adınız var mı?”

Kısaca açıklayalım. İnternet siteniz için bir adres satın almış mıydınız? Eğer site adresiniz mevcut değil ve bizim almamızı istiyorsanız HAYIR‘a tıklayınız. Çok uygun fiyatlar ile alan adınızı biz sizin yerine satın alacağız.

İnternet site adresiniz mevcut ise veya sitenizin adresini siz almak isterseniz EVET butonuna tıklayabilirsiniz. Aynı şekilde mevcut kullandığınız bir siteniz var ise ve sitenizin tasarımını bizden yeniletmek isterseniz EVET butonuna tıklayabilirsiniz.

Seçim işlemini gerçekleştirdikten sonra Sonraki Adım butonuna tıklayınız.

Rehberimizi HAYIR’a tıkladığınızı varsayarak anlattık. Eğer EVET’e tıklarsanız bundan sonraki aşama pas geçerek Akıllı Sipariş Formu sizi direkt olarak Hangi Tasarımı Seçtiniz? aşamasına yönlendirecek.

Avukat Sitesi yada Arubulucu Sitesi Siparişi

 

 

Sonraki aşamada, alan adınız için hangi uzantıyı veya uzantıları almak istediğiniz soruluyor. Örneğin ALFA Hukuk adında bir firmanız var, av.tr alan adını seçtiğinizde, İnternet sitenizin adresi alfahukuk.av.tr olacak.

Dilerseniz birden fazla alan adı da seçerek, firmanızın alan adını benzer isimli firmaların almasına engel olabilirsiniz. Örneğin .com alan adını aldığınızda, alfahukuk.com alan adı da sizlerin olacak. alfahukuk.com sitesine giriş yapan biri, bizim sağlayacağımız yönlendirme sayesinde direkt olarak alfahukuk.av.tr sitesine yönlendirilecek.

Alan adlarının fiyatlarını görmek için, seçtiğiniz alan adının üzerinde gelmeni yeterli. Aynı zamanda Akıllı Sipariş Formu sayesinde, sipariş tutarınızın ne kadar olduğunu yuvarlak içerisinde görebilirsiniz. Örneğin biz örneğimizde sadece av.tr alan adını seçmişiz. Sipariş tutarımız güncel olarak 30 TL tutmuş. Sonraki Adım butonuna tıklayarak devam ediyoruz.

Avukat Sitesi yada Arubulucu Sitesi Siparişi

 

 

Hatırlarsanız Adım 1’de örneğimiz için Tasarım 2’yi seçmiştik. Bu aşamada seçtiğimiz Avukat (veya Arabulucu) site tasarımını belirtiyoruz. Tasarım 2 üzerine tıklamamız yeterli. Siz hangi tasarımı seçmişseniz lütfen o tasarıma tıklayınız.

Sipariş işlemine devam etmek için; Sonraki Adım butonuna tıklayınız.

Avukat Sitesi yada Arubulucu Sitesi Siparişi

 

Akıllı Sipariş Formu’nun bu adımında, firmanızın kurumsal kimliğini geliştirmek için bazı paketler sunuyoruz. İlgili paketteki hizmet hakkında bilgi almak isterseniz, paketin üstüne gelip ve açıklamaya göz atabilirsiniz.

Önemli bir not.

Eğer sitenizde E-Tahsilat (Online Ödeme) hizmeti sağlayacaksınız, lütfen SSL Sertifikası Olsun Mu? seçeneğini işaretleyiniz.

Diğer seçenekleri istiyorsanız, profesyonel ekibimiz tarafından özenle ilgili hizmet sizin için sağlanacaktır.

Seçim işlemini bitirdikten sonra son aşamaya geçmek için Sonraki Adım butonuna tıklayınız.

Avukat Sitesi yada Arubulucu Sitesi Siparişi

 

Avukat Sitesi veya Arubulucu Sitesi Siparişinin son adımında, sizden fatura için gerekli olan bilgileri yazmanız istenecek. İlgili girişleri yaptıktan sonra, site sözleşmesini onaylayıp SİTEMİ SİPARİŞ ET butonuna tıklamanız yeterli.

Avukat Sitesi yada Arubulucu Sitesi Siparişi

 

Site siparişini verdikten sonra, aşağıdaki gibi bir bilgilendirme mesajı alacaksınız.

Avukat Sitesi yada Arubulucu Sitesi Siparişi

 

Yazmış olduğunuz mail adresine, Avukat Sitesi veya Arabulucu Sitesi siparişinizin ayrıntılarını içeren bir mail ulaşacak.

Siparişiniz bize geldikten sonra size ivedilikle ulaşıp gerekli irtibatı kuracağız.

Şimdiden Hayırlı Olsun diyelim 🙂

Avukat Sitesi yada Arubulucu Sitesi Siparişi