Skip to main content
Genel

Avukat Sitesi : Avukatlara Özel Web Sitesi

By 7 Şubat 2020Ağustos 9th, 2021No Comments

Yaşadığımız çağa adını veren İnternet, tüm meslek dallarının birer web sitesine sahip olmasını gerektiriyor. Bu meslekler içerisinde de, doğal olarak siz değerli avukat ve arabulucularımız da yer almakta.

Samsun’da faaliyet gösteren ALFA Dizayn olarak, değerli hukukçularımıza özel olarak 6 farklı modern ve hızlı tasarım geliştirdik. Üstelik Avukat Sitesi siparişlerini 2 dakika içerisinde verebiliyorsunuz.

Yazımızın ilerleyen bölümlerinde nasıl sipariş verebileceğinizi kısaca değinmeye çalışacağız. Ancak hemen sipariş vermek isterseniz, ayrıntılı olarak hazırladığımız “Avukat Sitesi Veya Arubulucu Sitesi Siparişi Nasıl Verebilirim?” yazımızı inceleyebilirsiniz.

Hazırladığımız Avukat Sitelerinin Özellikleri

Hukuk Bürosu ve Arabulucular için hazırladığımız; kurumsal kimliği ön plana çıkaracak web sitelerinin ortak özelliklerini birlikte inceleyelim.

 • Sizler için hazırlayacağımız Avukat web siteleri; Türkiye Barolar Birliği Reklam Yasağı Yönetmeliği‘ne göre hazırlanmıştır.
 • Kurumsal kimlik yönünüze dikkat çekebilmek için; web sitelerinin görünümünün modern ve hızlı olmasına özen gösterdik. Lütfen piyasadaki, günümüzden 10 sene önceki tasarımlara sahip, diğer Avukat Siteleri ile karıştırmayınız. Hazırladığımız 6 farklı modern ve hızlı web sitesi tasarımından size uygun bir tanesini seçerek, mükemmel görünümlü Avukat İnternet sitenize sahip olabilirsiniz.
 • Hukuk büronuz ve sizin hakkında bilgi almak isteyen müvekkilleriniz, sahip olduğunuz web sitesi üzerinden uzmanlıklarınızı ve hangi tür davalara baktığınızı görebilecekler.
 • Yayınlarınız ve yazılarınızı kolaylıkla siteniz üzerinden paylaşabileceksiniz.
 • Sosyal medya hesaplarınızı siteniz üzerinden yayınlayabileceksiniz. Böylelikle sizinle hızlı iletişim kurmak isteyen müvekkilleriniz sosyal medya üzerinden de sizi takip edebilecekler.
 • Sitenizi dilerseniz “av.tr” alan adı uzantısıyla, dilerseniz farklı uzantılarla sahip olabilirsiniz. Eğer dilerseniz “Kolay Sipariş Formu” aracılığı ile birden fazla alan adı seçebilirsiniz. Av.tr uzantıya sahip alan adı seçmek isterseniz, hangi tür alan adları seçebileceğiniz BaroBirlik.org sitesinden öğrenebilirsiniz.
 • Sizler için hazırladığımız İnternet siteleri; retina görünüme sahip %100 mobil uyumludur.
 • Avukatlar için hazırladığımız sitelerin iletişim kısmında, hukuk büronuzun yerini Google Haritalar kısmından işaretliyoruz. Böylelikle nerede faaliyet gösterdiğinizi bilgi olarak site ziyaretçilerine gösterebileceksiniz.
 • Sitenizi arama motorlarına kayıt ediyoruz. Ayrıca sitenizin günlük ziyaretçi sayısını da Google Analitik sayesinde görebileceksiniz.
 • Avukatlar için hazırladığımız sitelerin yönetimi oldukça basittir. Kolay yönetim paneli sayesinde sitenizde istediğiniz tüm değişiklik ve güncellemeleri yapabileceksiniz.
 • Sitenizin SEO ve hız ayarları tarafımızdan yapılacaktır. Böylelikle siteniz Google aramalarında üst sıralarda çıkmasının temeli atılacaktır.
 • Kurumsal kimliğinizi kusursuz yansıtmak için; alan adı ve uzantısına sahip sınırsız mail kurulumu tarafımızdan yapılacaktır. Bu işlem tamamen ücretsizdir. Bu işlem için sizden aylık veya yıllık herhangi bir ücret talep etmeyeceğiz.
 • Sahip olacağınız Avukat Sitesi’nin tüm altyapı, bakım ve hızlandırma işlemleri tarafımızdan, size özel yapılacaktır.
 • Avukat web sitenizi ziyaret eden kişiler dilerseniz, WhatsApp üzerinden de sizinle direkt iletişime geçebilecekler.
 • Arzu ederseniz web sitenize canlı destek kısmını da inşa edebiliriz.
 • Yeni kurulan bir hukuk bürosu sahibiyseniz, dilerseniz size özel örnek logo çalışması da yapabilirsiniz.
 • Ayrıca eğer hukuk büronuz yeni açılmışsa veya Google Haritalar kısmında hukuk büronuz görünmüyorsa, Google My Business kaydınızı da gerçekleştirmekteyiz (Harita kaydı hizmeti ek ücrete tabiidir).
 • Sitenizin güvenlik sertifikası (SSL) ücretsiz bir biçimde entegre edilecektir.
 • Avukatlara özel hazırladığımız sitelerin ücretlerini; Tasarım Seçin menüsüne tıklayarak inceleyebilirsiniz. Türkiye’de sadece bizde olan, Akıllı Sipariş Formunu kullanarak seçiminize göre fiyat güncellenecek, siparişiniz sonunda ne kadar ücret ödeyeceğinizi görebileceksiniz.
 • Sitelerimizin yıllık yenileme ücretlerini de çok düşük tutmaya çalıştık. Diğer avukatlara özel site tasarlayan kişi veya kurumlardan farklı olarak, bizler yıllık yenileme ücretini 250 TL olarak belirledik.

 

avukat-sitesi-nedir

Avukat Sitesi İçin Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Web sitesi tasarım sektöründe birçok freelancer mevcut. Bu kişilerden bazıları işlerini düzgün yapıyor olsalar da, çoğu kişiye bir süre sonra ulaşamıyor. HTML tabanlı yönetim paneli olmayan, hazır site tasarımı kullanan bu kişiler, bir çok avukat ve arabulucuyu maalesef mağdur ediyorlar. Unutmayınız ki; kurumsal kimliğiniz yarın ne olacağı belli olmayan kişilere teslim edilemeyecek kadar değerlidir.

ALFA Dizayn 4 yıldır faaliyet gösteren, vergi levhasına sahip, Ticaret Odasına kayıtlı resmi bir işletmedir. Ayrıca Türkiye Bilgisayar Mühendisleri Odasında da kaydımız bulunmaktadır. İş yaptığımız tüm müşterilerimiz ile iş öncesi sözleşme imzalayıp fatura kesmekteyiz.

Bu işi ek iş olarak değil tek iş olarak yapmaktayız.

TBB Reklam Yönetmeliğine göre hazırladığımız web sitesini teslim ettikten sonra, “Yaptım bitti” mantığını kesinlikle kabul etmiyor, müşterilerimiz ile iş tesliminden sonra sık sık iletişim kurup, bizden istekleri olup olmadığını öğrenmeye çalışıyoruz.

Bizimle çalıştıktan sonra farkımızı göreceksiniz.

Hemen şimdi Avukat veya Arabulucu web sitesi siparişi vermek için; önce tasarım seçiniz ardından da Akıllı Sipariş Formunu kullanarak sipariş veriniz.

Bizimle anında iletişim kurmak için, sayfanın başında yer alan WhatsApp’dan Bize Yazın kısmına tıklayınız.